Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpověď Vasi - buřiče mezi generálními manažery

23. 9. 2007


Úspěchy týmu pod Vaším vedením jsou skvělé, druhá sezona a druhé playoff, přesto většina ostatních generálním manažerů Vám nemůže přijít na jméno. Proč?

Nevím čím to je,v žádné lize jsem nikdy neměl s nikým žádné problémy. Ty začaly až na CM-NHL. Ale to je každého věc co si o mě myslí, já si naopak myslím že s většinou lidí vycházim dobře.


Blue line týmu Forsberg-Crosby-Kovalchuk je opravdu fantastická. V kuolárech se však špitá že příští sezonu již bude minulostí.

No ano pokud setrvám na pozici gm atlanty, což se asi stane, tak tato formace bude minulostí. Misto Fopy (Forsberg-pozn.) bychom chtěli získat jiné hráče na jiné pozice musíme hlavně vylepšit defenzivní činnost během oslabení a taky uz máme vyhlídnutého jednoho hrace do první lajny. Doufám ze se tento přestup podaři uskutečnit.


Pokud setrváte v pozici GM Atlanty? Ano, toto téma se přetřásá poměrně často. Jak to tedy ve skutenčnosti je?

Jak jiste víte rád mystifikuji a čeřím vody v lize. Alespon v lize neni nuda. Sice vím že některým lidem se to nelíbí ale holt ja uz jsem prostě takový. V Atlante jsem dvě sezony a nerad bych ji opouštěl, je to takové moje dítě. Mým snem je ukázat SC v tomto městě a doufám že se mi to podaří i když konkurence na východě je obrovská.


V prvním kole vyřazovacích bojů se nejspíše utkáte s týmem Carolina Huricanes. Je to tým plný zkušených veteránů, jako jsou Brind´Amour, Zubov, Lang, Whitney... V případě výhry Washingtonu Capitals se utkáme s týmem Philadelphie Flyers který taktéž oplývá velezkušeným týmem, např. Guerin, Foote, Primeau a zejména duo Gáborik a Gagné. Koho by jste raději potkal v prvním kole a proč?

No oba dva soupeři jsou velice kvalitní, ale my si nemůžeme vybírat protože když chceme vyhrát SC musíme být schopni porazit kohokoliv. Osobně bych si vice přal PHI, v sezone se nám na ni dařilo, CAR hraje moc defenzivní hokej což není nic pro nás. Ale jak rikam v PO jsou vsechny tymy silne a není z čeho vybírat.


Koho tipujete, kromě Atlanty, na zisk SC?

Na východě určitě New York islanders a Montreal. Na západě si to podle mě rozdají Calgary a Phoenix, žádný jiný tým nedosahuje jejich kvalit.


Co jste ještě nikdy žádnému novináři neprozradil?

Já myslím že se o mě toho ví dost a soukromí je moje věc.


Ať se daří a děkuji za rozhovor.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář